gry - reddevstudio
Red Dev Studio to stworzona przez pasjonatów, szybko rozwijająca się firma produkująca gry na platformy stacjonarne i mobilne. Zespół Red Dev Studio tworzą młodzi i ambitni pasjonaci elektronicznej rozrywki, mający już za sobą pierwsze doświadczenia w produkcji gier. Naszą ambicją jest wydawanie kilku gier rocznie, wyróżniających się ciekawą fabułą i ponadprzeciętną oprawą graficzną. Szukamy nowych sposobów przedstawiania rozgrywki oraz własnego stylu graficznego, wyróżniającego produkcje Red Dev Studio.
red dev studio, professor madhouse, potato, down to hell, gry komputerowe, computer games, gry mobilne, mobile games, grafika, animacja, programowanie, olsztyn, inwestycja, game development
846
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-846,qode-quick-links-1.0,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

gry

Nasze gry

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produkcjami.

Nasze gry

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produkcjami.

Android / iOS / PC / Mac

Professor Madhouse

Odkryj tajemnicę Profesora!

Professor Madhouse to logiczna gra przygodowa przeznaczona dla najmłodszych. Sterując skrzatem gracz poznaje kolejne pokoje domu tytułowego Profesora. Zadaniem bohatera gry jest uwolnienie porwanych przez Profesora zwierząt. Podczas rozwiązywania zagadek gracz musi zwracać uwagę na hałas, wywoływany przez skrzata. Zbyt duży hałas powoduje pojawienie się Profesora i restart aktualnego poziomu.

Android / iOS

POTATO

Odwiedź stronę:

„Ok, Houston, we’ve had a problem here”

POTATO to zaprojektowana zgodnie z regułą “Easy to learn, hard to master” gra mobilna polegająca na zarządzaniu stacją kosmiczną. Zadaniem gracza będzie realizowanie misji fabularnych przy jednoczesnej konieczności rozwiązywania występujących na stacji problemów, utrudniających funkcjonowanie stacji lub wręcz grożących jej zniszczeniem.

initial image
initial image
PC / Mac

Down to Hell

Odwiedź stronę:

Czy jesteś gotów na podróż do Piekła?

Down to Hell to gra komputerowa, gdzie najważniejsze jest taktyczne podejście do walki. Gracz wcieli się w rycerza, doświadczonego wojownika, który musi uratować tajemniczą dziewczynkę z rąk krwiożerczych demonów. Na każdym z pięciu etapów gracz będzie musiał zmierzyć się z trzema ogromnymi bossami. Sprawdzą oni nie tylko umiejętności walki gracza, ale też jego spostrzegawczość czy zdolność szybkiego podejmowania decyzji w kryzysowych sytuacjach.

Android / iOS

POWERTRIS

Pobierz na:
Odwiedź stronę:

Połączenie Tetrisa i Pipemanii w nowej wersji

Gra mobilna „Powertis” to kreatywne połączenie dobrze znanych, klasycznych tytułow – Tetrisa i Pipemanii. Powertris to gra oparta na unikalnym połączeniu opadających klocków, zasypujących pole gry (Tetris) wraz z łączeniem kabelków (Pipemania). Wyzwanie, z którym musi zmierzyć się gracz, polega na uniknięciu zasypania pola przez spadające klocki odpowiednio układając pojawiające się na ekranie elementy, lub wykorzystując tzw. klocki specjalne.

initial image
initial image
PC / Mac / iOS / Android

Chicken Rider

Uratuj kurczaki!

Chicken Rider to gra typu endless runner, w której gracz wciela się w młodego misia polarnego walczącego o wolność innych zwierząt. W czasie próby wyswobodzenia kur z fermy nie wszystko idzie jednak po jego myśli. Podczas misji bohater włącza alarm i zostaje zmuszony do ucieczki na jedynym dostępnym środku lokomocji… kurczaku.