kariera - reddevstudio
Red Dev Studio to stworzona przez pasjonatów, szybko rozwijająca się firma produkująca gry na platformy stacjonarne i mobilne. Zespół Red Dev Studio tworzą młodzi i ambitni pasjonaci elektronicznej rozrywki, mający już za sobą pierwsze doświadczenia w produkcji gier. Naszą ambicją jest wydawanie kilku gier rocznie, wyróżniających się ciekawą fabułą i ponadprzeciętną oprawą graficzną. Szukamy nowych sposobów przedstawiania rozgrywki oraz własnego stylu graficznego, wyróżniającego produkcje Red Dev Studio.
red dev studio, professor madhouse, potato, down to hell, gry komputerowe, computer games, gry mobilne, mobile games, grafika, animacja, programowanie, olsztyn, inwestycja, game development
421
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-421,qode-quick-links-1.0,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

kariera

Rekrutacja

Dołącz do naszego zespołu!

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, zapraszamy do zespołu. Preferujemy osoby z Olsztyna lub okolic – nie jest to jednak warunek konieczny.
Wyślij swoje CV i portfolio na rekrutacja@reddevstudio.com

Prosimy, aby w CV znalazła się aktualna klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

3

Animator 2D/3D

2

Programista UNITY

Napisz do nas już dziś!

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Chcemy tworzyć coraz bardziej zaawansowane produkcje, a do tego potrzebni są nam ludzie, którzy pomogą nam w osiągnięciu naszych celów. Szukamy ambitnych ludzi, zarówno tych z doświadczeniem jak i takich stawiających swoje pierwsze kroki w branży gier komputerowych.

Wyślij szczegóły oferty na wspolpraca@reddevstudio.com