kontakt - reddevstudio
Red Dev Studio to stworzona przez pasjonatów, szybko rozwijająca się firma produkująca gry na platformy stacjonarne i mobilne. Zespół Red Dev Studio tworzą młodzi i ambitni pasjonaci elektronicznej rozrywki, mający już za sobą pierwsze doświadczenia w produkcji gier. Naszą ambicją jest wydawanie kilku gier rocznie, wyróżniających się ciekawą fabułą i ponadprzeciętną oprawą graficzną. Szukamy nowych sposobów przedstawiania rozgrywki oraz własnego stylu graficznego, wyróżniającego produkcje Red Dev Studio.
red dev studio, professor madhouse, potato, down to hell, gry komputerowe, computer games, gry mobilne, mobile games, grafika, animacja, programowanie, olsztyn, inwestycja, game development
68
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-68,qode-quick-links-1.0,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Red Dev Studio S.A. z siedzibą w Olsztynie. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności.

Wysyłając wiadomość potwierdzasz zapoznanie się z Polityką prywatności i zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z zapisami Polityki prywatności.

Red Dev Studio S.A.

ul. Przemysłowa 15
89-600 Chojnice
NIP: 7393884352
REGON: 364223726
biuro@reddevstudio.com
facebook.com\reddevstudio