Władze Spółki

II. Władze Spółki

 

Wojciech Sypko – Prezes Zarządu

Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze IT. Piętnaście lat specjalizacji w zarządzaniu projektami. Wieloletnie doświadczenie programistyczne. Kierowanie zespołami od kilkunastu do stu osób. Zarządzanie budżetami od kilku do kilkudziesięciu milionów złotych. Ukończył studia magisterskie na kierunku Informatyka na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwent studiów MBA IT na Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m. in. w takich przedsiębiorstwach jak: JT Weston, SMT Software, Sprint S.A. czy Altkom S.A.

 

Przemysław Perka – Członek Rady Nadzorczej

Adwokat współpracujący na stałe z Kancelarią Adwokacką Osiński i Georgiades Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie. Specjalista w zakresie prawa gospodarczego, w szczególności w kwestiach prawnych zabezpieczeń wierzytelności, emisji obligacji, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, a także ochrony danych osobowych. Uczestniczy w obsłudze prawnej spółek, w tym emitentów oraz procesach sądowych prowadzonych przez Kancelarię. W przeszłości współpracował z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich oraz przedsiębiorcami zajmującymi się kontrolą płatności bezpośrednich. Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

 

Magdalena Huk – Członek Rady Nadzorczej

Od 1999 r. prowadzi własną działalność gospodarczą polegającą na świadczeniu usług doradczych, promocyjnych, reklamowych, handlowych, usługowych.

 

Aleksander Sierżęga – Członek Rady Nadzorczej

Od wielu lat związany z branżą gamedev, Prezes Zarządu No Gravity Games S.A., spółki notowanej na giełdzie NewConnect.

 

Łukasz Bajno – Członek Rady Nadzorczej

W swojej karierze zawodowej pełnił funkcję Prezesa Zarządu w spółkach Blue Fox Games S.A. oraz Black Rose Projects sp. z o.o., a także Członka Rady Nadzorczej w Art Games Studio S.A., Gaming Factory S.A. oraz West Wind.

 

Daniel Męcina – Członek Rady Nadzorczej

Od 5 lat związany z rynkiem kapitałowym. Pracował na stanowiskach sprzedażowych, zarządzając własnym zespołem. Były Członek Rady Nadzorczej spółki East Side Capital S.A.